جراحی ممکن است دید از راه دور را اصلاح کند، اما نیاز به عینک مطالعه را ایجاد می کند. عینک مطالعه شبیه عینک معمولی است، اما در واقع دید خوب از راه دور و دید خواندن خوب را به شما می دهد. برای فعالیت های جزئی مانند مطالعه طولانی مدت، یک جفت عینک مطالعه بسازید که دید نزدیک متعادلی را فراهم می کند. تقریباً یک سوم از جمعیت آمریکا به عینک مطالعه نیاز دارند، اما مهندسانی که وب‌سایت‌ها را طراحی می‌کنند معمولاً زیر 40 سال با بینایی کامل هستند. این اغلب باعث می‌شود که در سنین بالا، علیرغم اینکه محل اقامت خود را در پیرچشمی از دست داده‌اند، بینایی کاملی برای خواندن، بدون عینک داشته باشند. افرادی که برای دید از راه دور نیازی به عینک ندارند ممکن است فقط به نیم لیوان یا عینک مطالعه نیاز داشته باشند. در گذشته، معاینات چشمی سنتی برای دید نزدیک منجر به عینک هایی شده است که فقط برای خواندن مطالب چاپی مناسب هستند، نه برای مشاهده صفحه نمایش کامپیوتر. افرادی که دارای دید طبیعی 20/20 از راه دور هستند، احتمالاً در هنگام ایجاد پیرچشمی به عینک مطالعه نیاز خواهند داشت. حتی اگر از طریق جراحی به بینایی عالی دست پیدا کنید، معمولاً پس از 45 سالگی عینک مطالعه ضروری است. اگر لیزیک برای تصحیح دید از راه دور خود دارید، در حدود سن 45 سالگی همچنان به عینک مطالعه نیاز خواهید داشت. البته، می توانید از دو عینک مختلف استفاده کنید که هر کدام دارای یک عدسی بینایی هستند – یک جفت فقط برای خواندن و دیگری برای دیدن آن. فاصله.

فاصله

این چیزی است که عینک مطالعه در مورد آن است. آنها به شما اجازه می دهند تا روی جزئیات دقیق در فاصله نزدیک تمرکز کنید. افرادی که لیزیک انجام می دهند ممکن است با عینک های قدیمی خود به خرید عینک مطالعه بپردازند. برای کسانی که به فاصله از عینک میانی نیاز دارند، دو کانونی اغلب می تواند پاسخی برای تامین نیازهای فاصله و خواندن باشد. سایر مشتریان ممکن است بخواهند گزینه داشتن دو جفت عینک را در نظر بگیرند. یک جفت برای فاصله و یکی دیگر برای خواندن. و با عینک مطالعه نیمه چشم، می توانید برای مطالعه از طریق لنز به پایین و برای دیدن دوردست از روی لنز نگاه کنید. آنها عینک های استاندارد فاصله شما را به عینک مطالعه یا عینک مطالعه شما را به لنزهای بزرگنمایی فوق العاده تبدیل می کنند.

پوشیدن عینک

مخاطبین جوانی را به من بازگردانده اند، اما وقتی آنها را در اختیار دارم مجبورم از عینک مطالعه استفاده کنم. وقتی صحبت از عینک شد، هنگام استفاده از کامپیوتر عینک مطالعه می زنم. من این گروه را به هر کسی که به دنبال عینک مطالعه منحصر به فرد و/یا با کیفیت است توصیه می کنم – Roseanne-Arizona. و علیرغم کنایه معروف دوروتی پارکر، زنانی که برای مطالعه از عینک استفاده می کنند جذاب به نظر می رسند. این بدان معناست که عینک مطالعه جمع و جور را کمی روی بینی خود بزنید. اگر از قبل از عینک معمولی یا عینک مطالعه استفاده می‌کنید، ممکن است وسوسه شوید که نیاز به عینک کامپیوتری را نادیده بگیرید. حتی کسانی که عینک نمی‌زنند، می‌توانند هنگام کار یا مطالعه بیرون از عینک آفتابی، آن را روی عینک خود بگذارند. برای رانندگی از عینک مطالعه استفاده نمی کنید، یا حداقل امیدوارم این کار را نکنید. فکر می‌کنم به این دلیل بود که کتاب‌هایی با نورهای کم‌نور مطالعه می‌کردم که باعث شد شروع به عینک زدن کنم.

کامپیوتر

این عینک به این افراد توانایی محافظت مناسب از چشم را می دهد و امکان خواندن آسان نقشه ها، دستورالعمل ها و صفحه نمایش کامپیوتر را فراهم می کند. برخی ممکن است برای کارهای نزدیک مانند مطالعه، استفاده از کامپیوتر یا خیاطی نیاز به استفاده از عینک مطالعه داشته باشند. برای فعالیت هایی مانند خواندن یا کار با رایانه، بیمارانی که آب مروارید را برداشته اند معمولاً به عینک مطالعه نیاز دارند. در خرید عینک های آماده ذره بین یا مطالعه از روی قفسه در فروشگاه ها برای استفاده به عنوان عینک کامپیوتر باید احتیاط کرد.

مورد

با استفاده از جعبه عینک مطالعه از حوادثی که می تواند آنها را خراب کند جلوگیری می کنید. عینک مطالعه مینی تقریبا همیشه با کیفی عرضه می شود که مخصوص این نوع عینک مطالعه طراحی شده است. شیشه های مطالعه پلاستیکی یا فلزی را می توان با بدنه سخت یا نرم استفاده کرد. به احتمال زیاد یک کیس نرم با عینک مطالعه پلاستیکی عرضه خواهد شد. پارچه نرم از لنز محافظت می کند در حالی که قاب نرم اساساً فقط ذخیره سازی برای عینک مطالعه است.
Should you loved this post in addition to you wish to get details with regards to agahiglass kindly pay a visit to the webpage.
اغلب چنین خوانندگانی با کیف سختی عرضه می شوند که برای نگهداری سبک خاصی از عینک های مطالعه طراحی شده است.

لنز

در آن زمان است که شما شروع به دستیابی به عینک خواندن می کنید، زیرا به نیروی اضافی نیاز دارید که لنز شما دیگر نمی تواند ارائه دهد. عینک های مطالعه خارج از قفسه در هر لنز قدرت لنز یکسانی دارند. عینک های خواندنی برعکس – این عینک ها مانند عینک های آفتابی تاشو هستند، با این تفاوت که یک لنز بزرگنمایی ارائه می دهند. حتی کاربران لنزهای تماسی نیز اغلب از عینک مطالعه استفاده می کنند.

نسخه

اگر این مشکلات را دارید، برای تجویز عینک خواندن به چشم پزشک مراجعه کنید. در حالی که سوراخ‌های سوزنی به اندازه عینک‌های خواندنی ارزان نیستند، اما بسیار ارزان‌تر از عینک‌های طبی هستند. خرید عینک مطالعه با نسخه شما بهترین راه برای حل این مشکل است. اگر می گویند نیاز به نسخه دارید، به آنها بگویید که عینک مطالعه را می توان بدون نسخه از داروخانه ها خریداری کرد. عینک‌های مطالعه بدون نسخه، عینک‌های ارزان قیمتی هستند که می‌توان آن‌ها را در فروشگاه‌های متنوع، دارویی و تخفیف‌دار بدون نسخه خریداری کرد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *