زمانی که اینستاگرام در سال 2010 راه اندازی شد، هیچ کس فکر نمی کرد که می توان از آن برای تجارت الکترونیک یا برای تبلیغ مشاغل استفاده کرد. این صرفاً برای اشتراک گذاری عکس در میان دوستان دایره ای بود. آنها حتی آن را برای تجزیه و تحلیل بهینه نکردند زیرا برای سرگرمی ساخته شده بود و نه برای تجارت. با این حال، زمان تغییر کرده است و اکنون که تقریباً از هر رسانه ای که وجود داشت می توان برای تجارت استفاده کرد، همین امر در مورد اینستاگرام نیز صدق می کند. در اینجا چند راه وجود دارد که چگونه می توانید این پلتفرم را به نفع کسب و کار خود انجام دهید.

برای جذب فالوور تلاش کنید. اینکه کسب و کار اینستاگرام شما کار خواهد کرد یا نه، بستگی زیادی به دسترسی شما یا در این مورد به فالوورهای اینستاگرام شما دارد. مطمئن شوید که مردم پست‌های شما را می‌بینند، و برای اینکه این اتفاق بیفتد، ابتدا باید آنها را وادار کنید که شما را دنبال کنند. راه‌های زیادی برای انجام این کار وجود دارد – می‌توانید تبلیغی برگزار کنید که از آنها می‌خواهد شما را دنبال کنند، یا می‌توانید پست‌های خود را تعاملی کنید تا در فید فعالیت شبکه افرادی که شما را دنبال می‌کنند ظاهر شود. هنگامی که یک پایگاه خوب به دست آوردید، اکنون می توانید افراد بیشتری را با محتوای خوب جذب کنید.

از عملکردهای برنامه و سایر برنامه هایی که می توانند میزبان اینستاگرام باشند برای افزایش آگاهی در مورد صفحه خود استفاده کنید. اول از همه، چندین برنامه وجود دارد که به شما امکان می دهد پست های فالوورهای خود را دوباره ارسال کنید و بالعکس. با استفاده از ایده‌های تجاری خلاقانه و جدید، به علاوه محتوای جذاب خود، می‌توانید افراد را وادار کنید تا پست‌های شما را مجدداً ارسال کنند و از این طریق، فالوورهای آنها می‌توانند از صفحه شما آگاه شوند. به طور مشابه، اگر بازخورد خوبی در مورد محصولات خود از یکی از مشتریان خود دریافت کردید، می توانید این را دوباره ارسال کنید. استفاده از هشتگ در پست‌های خود به شما امکان می‌دهد تا پست‌های ارسال شده توسط کاربرانی را که دنبال نمی‌کنید، پیگیری کنید.

با ارسال متقاطع پست ها و ویدیوهای اینستاگرام خود در پلتفرم های دیگر، دامنه دسترسی خود را افزایش دهید. اگر در سایر سایت‌های شبکه‌های اجتماعی مانند فیس‌بوک و توییتر نیز یک حساب رسمی دارید، این می‌تواند به شما کمک کند تا به دلیل قرار گرفتن در معرض بیشتر صفحه خود، دنبال‌کنندگان بیشتری داشته باشید. از طرف دیگر، اگر اینستاگرام تنها پلتفرمی است که در آن حضور دارید، می توانید با وبلاگ نویسان یا سایر اینفلوئنسرهای آنلاین معامله کنید تا آنها محتوای شما را در وبلاگ یا توییتر خود برای دیدن طرفداران و دنبال کنندگان خود جاسازی کنند.

با بیش از صد میلیون کاربر و تعداد تقریبا بی نهایت ایده کسب و کار آنلاین، یک واقعیت آشکار این است که اینستاگرام پلتفرمی است که پتانسیل زیادی برای کسب و کار شما دارد. این پتانسیل را با ایجاد یک حساب رسمی برای کسب و کار خود در اسرع وقت به یک مزیت واقعی تبدیل کنید.
If you adored this article and you would certainly such as to get more details relating to حذف فالوورهای فیک kindly check out our web site.
دستورالعمل هایی را که ذکر کردیم فراموش نکنید!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *